Paul Mikalsen

Bedriftsrådgiver
paul@proresult.no
979 93 470

Roar Markussen

Seniorkonsulent
roar@proresult.no
469 81 258

Ivana Vojnić Kortmiš

Systemutvikler
ivana@proresult.no
578 20 006

Adrian Wiik

Systemutvikler
adrian@proresult.no
979 93 477

Gabriel Alfarrustad

Systemutvikler
gabriel@proresult.no
469 81 255

Jostein Stuhaug

Systemutvikler
jostein@proresult.no
469 81 252

Rolf Strømmen

Markedssjef
rolf@proresult.no
469 81 250

Andreas Haug

Utviklingssjef / Konstituert daglig leder
andreas@proresult.no
469 81 251

HMS/KS-System

HMS/KS-system HMS/KS-system – en modul i Proresult Daglig leder har plikt til å sørge for at kravene som regelverket stiller til HMS, blir fulgt systematisk opp. Hensikten med systemet er å sikre at problemer oppdages og tas hånd om i tide. Internkontroll er kvalitetssikring. Oppfølgingen gjøres i samarbeid med arbeidstakerne og deres representanter. Rutiner for HMS behøver…